Skontaktuj się z nami: | biuro@plekspol.com.pl

Pełna oferta Poliwęglan Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź

Płyty z poliwęglanu komorowego

Jesteśmy producentem płyt komorowych z poliwęglanu, charakteryzujących się wysokimi parametrami technicznymi. Dzięki temu nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. 

Zalety płyt poliwęglanowych

Płyty komorowe poliwęglanowe o strukturze jedno– lub wielokomorowej, łączą w sobie zalety przezroczystego szkła oraz  wysoką odporność na uderzenia. Dzięki superlekkiej budowie są łatwe w montażu i obróbce. Specjalnie zaprojektowane struktury wewnętrzne zwiększają w znacznym stopniu izolacyjność  cieplną płyt komorowych, dzięki czemu nadają się one znakomicie na zadaszenia, pokrycia dachowe, świetliki dachowe, ścianki działowe, zabudowy basenów, tablice reklamowe.

Zastosowanie płyt komorowych z poliwęglanu

Poliwęglan komorowy jest z dużym powodzeniem stosowany w budownictwie. Producenci doceniają jego niska wagę. trwałość oraz możliwość tworzenia dużych formatów. Jako producent realizujemy także zlecenia na płyty komorowe z poliwęglanu także dla sektora rolniczego, co pozwala tworzyć infrastrukturę gospodarstwa. To także znakomita podstawa dla stworzenia reklamy w przestrzeni.

płyty poliwęglanowe komorowe producent

Poznaj naszą pełną ofertę

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK