Tworzywa sztuczne dla reklamy

Wyróżnij się albo zgiń – to podstawowa domena każdej marki. Niewyróżniona zostaje niezauważona, dlatego warto postawić na szyldy, lightboxy czy displaye. Firma PLEKSPOL oferuje szeroki wybór różnorodnych płyt, które doskonale sprawdzą się do produkcji szyldów, liter przestrzennych, podświetlanych kasetonów, witryn, stojaków reklamowych i wielu innych realizacji marketingowych. Dla przykładu:

  • PŁYTY WYLEWNE PMMA nadają się do produkcji liter przestrzennych i lightboxów
  • PŁYTY POLIESTROWE PET I SAN nadają się do produkcji stojaków, szyldów, gablot ekspozycyjnych,            opakowań i różnego rodzaju przeszkleń
  • PŁYTY POLIESTROWE PET-G nadają się do produkcji tablic informacyjnych, stojaków reklamowych i wiat przystankowych
  • PŁYTY Z TWARDEGO I SPIENIONEGO PCW, PŁYTY Z WYSOKOUDAROWEGO SB/HIPS nadają się do zabudowy stoisk targowych, stoisk sklepowych, a także do produkcji displayów

Tworzywa sztuczne do produkcji reklam

Każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Producenci różnego rodzaju dóbr i usług muszą starannie o nią dbać, aby był popyt na ich dobra. Rodzajów reklam jest mnóstwo, od małych ulotek, przez plakaty, szyldy, tablice świetlne, standy reklamowe, wyświetlacze, fasady reklamowe oraz ogromne billboardy. Tworzywa sztuczne do produkcji reklam dostępne w ofercie naszego sklepu to najlepszy możliwy wybór.

Najlepszy wybór tworzyw sztucznych do produkcji reklam

Mimo rosnącej popularności reklamy internetowej i telewizyjnej tradycyjne sposoby promocji produktów i usług nie tracą na znaczeniu. Reklama outdoorowa sprawdza się m.in. w sytuacji, gdy chcemy zachęcić klienta do zakupu konkretnego produktu w sklepie lub sprawić, by przechodzień wszedł do naszego lokalu. Niezawodnym materiałem do tworzenia tego typu promocji biznesu są tworzywa sztuczne do produkcji reklam. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo płyty PCV twarde oraz swobodnie spienione, płyty poliestrowe PET/SAN czy PET-G, płyty z polistyrenu wysokoudarowego SB/HIPS. Każde nadają się do produkcji innych form reklamy. Dzięki wysokiej odporności tworzywa sztuczne do produkcji reklam są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Wykonane z nich reklamy przez długi czas zachowają swoje walory wizualne.

Wybierz tworzywa sztuczne do produkcji reklam idealne dla Państwa wizji promocji. Jeśli mają Państwo pytania oraz wszelkie wątpliwości, nasz doświadczony zespół wskaże najlepszy możliwy wybór.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów firmy PLEKSPOLktóre doskonale sprawdzą się do tworzenia różnego rodzaju reklam. 

Wybierz wariant dla siebie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5