Skontaktuj się z nami: | biuro@plekspol.com.pl

Pełna oferta

Oferta

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju płyt z tworzyw sztucznych. Stanowią one świetną alternatywę dla droższych i mniej praktycznych materiałów, takich jak chociażby metal, drewno czy szkło.

Najczęściej dostarczanym materiałem jest polietylen, a także poliwęglan luty i komorowy. Wyróżniają się one wysoką odpornością na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, a także działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Głównym elementem naszej oferty jest hurtowa sprzedaż płyt z poliwęglanu zakładom produkcyjnym oraz mniejszym przedsiębiorstwom. Mogą być wykorzystywane między innymi jako szyby w konstrukcjach wymagających dużej wytrzymałości na zniszczenie, butelek czy nośników informacji.

Proponujemy szeroki wybór rozwiązań i konstrukcji, przeznaczonych przede wszystkim dla firm z branży budowlanej oraz reklamowej. W pierwszym przypadku nasze produkty świetnie sprawdzą się np. przy konstruowaniu wiat, garaży czy elementów architektury ogrodowej.

W marketingu poliwęglan może być wykorzystywany przy tworzeniu atrakcyjnych form reklamy, takich jak chociażby potykacze i inne.

Dla budownictwa:

Dla reklamy:

Ceny netto

Promocje / Aktualności

Aktualne promocje

Poliwęglan komorowy - rabat nawet do 30%, pozostałe tworzywa - rabat nawet do 20%

Zobacz wszystkie
Kontakt z nami

PLEKSPOL

ul. Borchardta 15

80-299 Gdańsk

 

Info - 509-464-922

Telefon - (58) 350-82-28
517 151 104
797 375 142

Fax - (58) 350-92-05

E-mail: biuro@plekspol.com.pl

Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK