Skontaktuj się z nami: | biuro@plekspol.com.pl

Pełna oferta

Dla reklamy

Oferujemy szeroki wybór różnorodnych płyt, które doskonale sprawdzą się do produkcji szyldów, liter przestrzennych, podświetlanych kasetonów, witryn, stojaków reklamowych i wielu innych realizacji.

W naszym asortymencie dostępne są płyty ekstrudowane PMMA, bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, które doskonale przepuszczają światło. Co więcej, dostępne są zarówno w wersji przeźroczystej, jak i kolorowej, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Wszystkie te cechy sprawiają, że są one powszechnie wykorzystywane do tworzenia witryn, stojaków, ale i reklam świetlnych.

Klientom oferujemy także płyty wylewne z PMMA, które są jeszcze bardziej trwałe od ekstrudowanych. Dzieje się tak, dlatego że są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na działanie zmiennych czynników atmosferycznych jak promienie UV. Dzięki czemu doskonale nadają się do użytku zewnętrznego, dlatego bardzo często tworzy się z nich reklamowe litery przestrzenne, a także typu lightbox.

Natomiast płyty poliestrowe PET i SAN również mają szerokie zastosowanie w marketingu. Pierwsze z nich wykorzystywane są do produkcji stojaków, szyldów, jak i gablot ekspozycyjnych, głównie dlatego, że są szczególnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. A drugie cechuje wysoka sztywność i wodochłonność, co sprawia, że tworzymy z nich opakowania, obudowy, ale też różnego rodzaju przeszklenia.

Wykonuje się z nich najczęściej tablice informacyjne, stojaki reklamowe i wiaty na przystankach, a to dlatego, że płyty poliestrowe PET-G można bardzo łatwo poddać obróbce termicznej. Co więcej, ich wysoka odporność na działanie zmiennych czynników atmosferycznych sprawia, że sprawdzą się jako forma promocji również na dworze. Natomiast te wykonane z twardego PCW są doskonałą alternatywą dla wyrobów ze szkła, dzięki czemu tworzy się z nich displaye i stoiska sklepowe.

Jeśli szukasz odpowiedniego materiału do zabudowy stoisk targowych i sklepów, a także do produkcji liter przestrzennych i displayów, to polecamy płyty ze swobodnie spienionego PCW. Natomiast te wykonane z polistyrenu wysokoudarowego SB/HIPS charakteryzuje łatwość obróbki. Co więcej, doskonale nadają się one do wykonywania na nich sitodruku, druku offsetowego oraz głębokiego tłoczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów, które doskonale sprawdzą się do tworzenia różnego rodzaju reklam.

Promocje / Aktualności

Aktualne promocje

Poliwęglan komorowy - rabat nawet do 30%, pozostałe tworzywa - rabat nawet do 20%

Zobacz wszystkie
Kontakt z nami

PLEKSPOL

ul. Borchardta 15

80-299 Gdańsk

 

Info - 509-464-922

Telefon - (58) 350-82-28
517 151 104
797 375 142

Fax - (58) 350-92-05

E-mail: biuro@plekspol.com.pl

Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK