Skontaktuj się z nami: | biuro@plekspol.com.pl

Pełna oferta

Blog

Jakimi parametrami wyróżnia się poliwęglan komorowy?

Technologia produkcji tworzyw sztucznych zmieniła oblicze branży budowlanej wprost nie do poznania. Zamiast ciężkich i podatnych na uszkodzenia szyb stosuje się obecnie w większości przypadków nowoczesny materiał, zwany poliwęglanem komorowym. Jakie parametry wyróżniają go na tle innych produktów i dlaczego tak chętnie sięgają po niego inwestorzy i projektanci?

Gdzie najlepiej sprawdzi się poliwęglan komorowy

Planujesz budowę domu albo chcesz zmodernizować wnętrze siedziby firmy, i poszukujesz najlepszych materiałów do tego zadania? Zastanów się zatem, czy nie wykorzystać płyt z poliwęglanu komorowego. Są one coraz bardziej popularne w branży budowlanej i chętnie wykorzystywane przez architektów jako zamiennik szkła. Jeśli ciekawi Cię, dlaczego cieszą się one tak dużym zainteresowaniem, to ten krótki artykuł z pewnością wszystko wyjaśni.

Jakie zastosowania ma poliwęglan komorowy?

Tworzywa sztuczne zrewolucjonizowały wiele branż, w tym przede wszystkim budownictwo. Cechujące się doskonałymi właściwościami mechanicznymi i fizycznymi poliwęglany komorowe są chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wytrzymałych i przezroczystych elementów. Płyty wykonane z tego materiału stanowią doskonałą alternatywę dla kruchego pleksiglasu czy szkła. Czym wyróżnia się to tworzywo na tle konkurencji i jakie zastosowania posiada? Ten krótki artykuł z pewnością wszytko wyjaśni.

Poliwęglan komorowy czy lity – jakie są różnice?

Budownictwo, wystrój wnętrz, reklama – jest wiele dziedzin, w których znalazło się zastosowanie dla poliwęglanu. Tworzywo to cenione jest za swoje unikatowe właściwości i doczekało kilku różnych odmian. Do najważniejszych zaliczyć należy wariant lity oraz komorowy.

Promocje / Aktualności

Aktualne promocje

Poliwęglan komorowy - rabat nawet do 30%!

Pozostałe tworzywa - rabat nawet do 20%!

Zadzwoń: 509 464 922

Zobacz wszystkie
Kontakt z nami

PLEKSPOL

ul. Borchardta 15

80-299 Gdańsk

 

Info - 509-464-922

Telefon - (58) 350-82-28
517 151 104
533 464 922

Fax - (58) 350-92-05

E-mail: biuro@plekspol.com.pl

Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK